Tvoje tvář má známý hlas 2 - 8. díl

14. října 2017 v 11:18 | Annie |  Hlášky ze seriálů

Roman Vojtek - Metallica
Markéta Procházková - Nicole Kidman
Jan Cina - Justin Timberlake
Ivana Jirešová - The Cure
Anna Slováčková - Beth Ditto
Miroslav Etzler - Petr Hapka
David Gránský - Phil Collins
Marta Jandová - Adele

🎤 Ondra Sokol (k Jakubu Kohákovi): Ty sis nechal nakrepovat vlasy? Můžu se tě zeptat, pročs to udělal, Krepene?
Janek Ledecký: Nechal si je nastřelit!
Jakub Kohák: Všech 37 vlasů je mých.

🎤 Ondra Sokol: Samozřejmě, že máme i čtvrtého, speciálního porotce. Dnes je to český komik, herec, moderátor, tanečník, muž, který povýšil schopnost nic neuhodnout na umění, člověk, který tady v této televizi vyryl neskutečnou brázdu jako Milada Kopečková a Richard Genzer!
🎤 Ondra Sokol: Richarde, teď tě zklamu - tohle není volba královny krásy, takže tady nebude žádná promenáda v plavkách. (k divákům) Vy to nechápete - jeho mrzí, že se tady nemůže projít v plavkách.

🎤 Ondra Sokol: Tahle kapela patří mezi velkou čtyřku metalových kapel - ty další se jmenujou Zabijak, Antarax, Megazabiják… A kdyby tahle skupina hrála dechovku, tak se jmenuje Ocelanka.

🎤 Roman (k Ondrovi): Tys mě uřks!

🎤 Ondra Sokol (k Romanovi): Trošku mi připomínáš takovýho metalovýho Asterixe.

🎤 Ondra Sokol: Čau, Honzo. Ty budeš v tomhle kole zpívat Justina Timberlakea, viď?
Honza: Asi ano.
Ondra Sokol: Asi ano? Ještě si to rozmyslíš?

🎤 Ondra Sokol: Já jsem při přípravě na tenhle díl zjistil, že Justin Timberlake nedojedl jednou v nějaké restauraci toast a ta číšnice ho vzala a podařilo se jí ho prodat na internetu za tisíce dolarů.

🎤 Richard Genzer: Já jsem Čech, takže jsem malinko závistivej. Já nemám rád lidi, kteří jsou lepší než já a kterejch je mraky. Já nemám rád lidi, který jsou talentovaný. Nemám rád lidi, který něco uměj. Opravdu je nemám rád. A tebe nejenom, že nemám rád, tebe vyloženě nenávidím.

🎤 Ondra Sokol: Já jsem našel takovou kritiku českého kritika, když kapela začínala, tak hodnotil Cure, a mám tady: "Obskurní kapela, zábavná jako když kohoutek furt kape, podivný zpěv bez dechu, opatrně neumětelské vyhrávky na kytaru, bicí jako ze školky a nevkusně rozjařená basa. Nikomu to život nezmění." No, na to, jakou dráhu jim tento český odborník přisuzoval, se kapela dostala poměrně daleko.

🎤 Ondra Sokol: Tak. Richarde? Richard začne, protože on léta zpíval pod vedením naší hlasový koučky. [byl ženatý s Lindou Finkovou, pozn.]

🎤 Richard Genzer: Mně už se asi půl roku zdá úplně strašidelnej sen. Chcete ho říct? Že pracuju jako letuška.

🎤 Ondra Sokol: Španělskou kytaru jsi zahodil, rozdupals ji.
Miroslav: Já jsem ji snědl.

🎤 Richard Genzer: Já mám Collinse rád, už jenom proto, že díky němu nemáme odřené tváře, protože vynalezl kolínskou vodu.

🎤 Ondra Sokol: A teď už nás čeká jenom poslední vystoupení. To vystoupení obstará zpěvačka, která svým albům dává názvy podle toho, kolik jí bylo let, když to album vyšlo. Takže 19, 23, 25, co já vím. Uvidíme, jestli jí to vydrží, až názvy těch alb budou třeba mít být 43, 49, 76… Možná se pak ty alba vždycky budou jmenovat Něco kolem 30.

🎤 Ondra Sokol: Jeden bod od Jakuba Koháka a zbytečné slovo "kamaráde".

🎤 Richard Genzer: Když to bude nějaká trhavina v našem přátelství, nevadí, koupím si kamarády jiné.

« Předchozí díl - Následující díl »

Zpět na: Přehled dílů / Zpět na: Seriály / Domů

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© Obrázky jsou přímo mnou focené, nebo hledané na google.cz, případně serialzone.cz. Videoukázky pocházejí ze serveru YouTube.com. ©