Tvoje tvář má známý hlas 2 - 2. díl

11. února 2017 v 20:07 | Annie |  Hlášky ze seriálů

Jan Cina - LMFAO
Anna Slováčková - Sinead O'Connor
David Gránský - Michal David
Roman Vojtek - Cher
Marta Jandová - Beyoncé
Miroslav Etzler - Bob Marley
Markéta Procházková - Sabrina
Ivana Jirešová (+ David Kraus) - ZZ Top🎤 Ondra Sokol: My jsme tady minulý týden odstartovali proměny té nové osmičky soutěžících a musím říct, že byli neuvěřitelní, všechny nás překvapili tím, jak byli úžasní. Líbilo se to i vám, z čehož máme velkou radost, projevilo se to i na tom, že sázkové kanceláře okamžitě začaly uzavírat sázky na to, kdo bude vítězem druhého dílu, co na sobě bude mít Iva Pazderková tenhleten díl a jakou část svého těla si Roman Vojtek zlomí dnes. Jak jsem tak koukal, tak zatím u sázkových kanceláří vedou žebra.

🎤 Ondra Sokol: A my máme každé kolo samozřejmě i speciálního porotce - já jsem přemýšlel, jak bych vám ho představil a asi takhle: muž mnoha řemesel, galantní ochránce žen, zábavný společník, skvělý vypravěč vtipů a historek, sportovec a redaktor Jaroslav Suchánek má syna. A ten je tady dnes s námi - Michal Suchánek!

🎤 Ondra Sokol: Kdyby sis mohl vybrat, tak jakého bys třeba světového zpěváka chtěl dělat tady, Michale?
Michal Suchánek: Je Václav Kopta světový zpěvák?
Ondra Sokol: Já nevím, co ti na to mám odpovědět, protože Václav se určitě dívá… Václav je skutečně… Zpěvák.

🎤 Ondra Sokol: Náš první soutěžící vystoupí jako člen australského hiphopového dua, které založili synovec se strýcem. Ten strýc je velmi zajímavá postava, protože on má asi hodně štěstí v životě - on byl v nějaké taneční soutěži, tam vypadl hned v prvním kole, potom, protože je profesionální tenista, chtěl jít na US Open, vypadl v prvním předkole předkvalifikačního turnaje, potom pracoval chvíli jako burzovní makléř - opravdu jenom chvíli, protože během jeho prvního pracovního dne burza zkolabovala. Potom se dal na hudbu, což mu asi všichni schvalujeme, protože je dobře, že se nestal třeba neurochirurgem nebo pilotem dopravních letadel.

🎤 Ondra Sokol: Honza právě minule byl jako Madonna a měl právě trochu problém, aby se neukázalo něco, co k Madonně úplně nepatří - protože Honza tam stál v zákulisí před Madonnou, byl takhle předkloněnej a říkal: "Pindíku, zůstaň, kde jsi" - měli jste i dneska nějakou motivační poradu předtím?
Honza: Měli jsme: Ukaž se, ale ne moc."

🎤 Michal Suchánek: Hele, a můžu já teďka rozhodnout o osudu člověka?

🎤 Ondra Sokol: Naše soutěžící vystoupí v roli zpěvačky, která se nikdy nebála kontroverzí - například jednou v přímém přenosu Saturday Night Life roztrhala fotku papeže, z čehož byl obrovský skandál, takže už asi víme, že to nebude Jarmila Šuláková. Nedávno napsala slavný otevřený dopis Miley Cyrus-
Michal Suchánek: Šuláková?
Ondra Sokol: Ta taky, ale…
Janek Ledecký: Není tak slavnej.
Ondra Sokol: Ano, naše soutěžící i Jarmila Šuláková napsaly otevřený dopis Miley Cyrus, já jsem taky napsal Miley Cyrus spoustu dopisů, a to jsou zase slavné nikdy neotevřené dopisy Miley Cyrus.

🎤 Ondra Sokol: Koukám, že Yemi byl šťastnej, že tě rozbrečel? Nebo ses rozbrečela sama?
Anička: Já jsem se asi rozbrečela… No… Když vidíš Yemiho, tak…
Ondra Sokol: Brečíš hned, to je jasný. A Iva ti radila, jsem pochopil, aby sis pořídila maniodepresi? Kde se to tak pořizuje, prosím tě?
Anička: Hele, já jsem zavolala svýmu psychiatrovi a ten mi to…
Ondra Sokol: On měl nějakou volnou, tak ti ji šoupnul.

🎤 Michal Suchánek: Jestli mi to diváci odpustí, já bych teď jenom chtěl říct: Dádo, ty vole, máš šikovnou holku.

🎤 Ondra Sokol: Dámy a pánové, pověste si v obývácích své domácí disko koule, vystoupí Michal David Gránský!

🎤 Ondra Sokol: Tohle byl skutečně energický návrat toho nejlepšího z totalitní pop music.

🎤 Janek Ledecký: Jestli se Michal David dívá - jako že myslím, že se dívá - tak bych čekal, že ho napadne, že by se mu mohla splnit taková ta vize, že by moh dělat ty absolutní dvojáky takzvaně - to znamená dva koncerty najednou na úplně různých koncích republiky.

🎤 Janek Ledecký (o Michalovi): Má na krajíčku.
Michal Suchánek: Mám na krajíčku, ale slzy to nejsou!

🎤 David (jako Michal David k Ivě Pazderkové): Kočičko, přijď ke mně do studia a máš další Kleopatru, jo?

🎤 Ondra Sokol: Vy jste si už asi všimli, že já mám před každým vystoupením za úkol neříct úplně jméno toho interpreta, abyste mohli doma trochu jako hádat, kdo to bude, že. Tak další nápověda zní: Je šero. Zklamaný šermíř čeká na svého protivníka, druhý šermíř nepřišer. Šer totiž ven a dneska má kašer.

🎤 Linda Finková (k Romanu Vojtkovi alias Cher): Ještě mi pořád přijde, že máš ženštější hlas než ona.

🎤 Ondra Sokol: Jediný, co mě teda děsí, je představa Cher v domově důchodců, musím říct. Je hrozný, že sedíte v domově důchodců a vypadáte jako vnučka, co za váma přišla na návštěvu.

🎤 Iva Pazderková (o Cher): Hele, já za ni nechci mluvit, i když jsme celkem blízký kamarádky, ale…
Jakub Kohák: Ročník jste stejnej, ne?

🎤 Ondra Sokol: Jsme bohatší o jedno vystoupení a o výraz "zadniční rýha"!

🎤 Ondra Sokol: Tuhle písničku pro Beyoncé napsal její autor prý pod tlakem, že Beyoncé už byla naštvaná, že mu to dlouho trvalo, dala mu dvě hodiny a on za dvě hodiny tu písničku napsal, s ukrutnou kocovinou prý. Čeští autoři písní určitě znají, protože jinak by samozřejmě nemohly vzniknout písničky jako Duhová víla nebo všechny písničky od Kabátů vlastně.

🎤 Michal Suchánek: Marti, kolikrát jsme si říkali, že nebudeš nosit takovýhle šatičky, že se nebudeš vyzývavě líčit! Proč to děláš? Já tě znám takhle malinkou, slíbilas, že tohle nebudeš nikdy nosit!
Marta: Ale strejdo, já jsem nevěděla, že tady dneska budeš.

🎤 Ondra Sokol: Bob Marley měl prý 12 dětí s 9 různými ženami. To dokazuje podle mě 2 věci: zaprvé, že Bob Marley byl galantní muž, že tu práci s tím rozením jakoby rozložil na co největší pracovní kolektiv a pak to ještě dokazuje, že každá země má svá specifika. Na Jamajce jde podle mě mnohem líp než u nás sehnat marihuana, ale kondomy tam zoufale schází.

🎤 (Miroslav Etzler představuje Boba Marleyho.)
Michal Suchánek: No, je tohleto opravdu ten ředitel z Pojišťovny štěstí?

🎤 Iva Pazderková: Markéto, my jsme spolu měly samozřejmě koučing a já vlastně bych měla být zklamaná. Protože my jsme si něco říkaly a až na to popotahování podprsenky, který jsi udělala, tak bohužel bylo všechno lepší než Sabrina. Tělo, zpěv, pohyb, vkus. Já jsem ti za to nesmírně vděčná a samozřejmě tě zase nenávidím o kousek víc.
Ondra Sokol: Já bych měl taky koučing, až bych brečel!

🎤 Ondra Sokol (o ZZ Top): Jsou to takoví rockoví Mikulášové, akorát nedávaj dárky.

🎤 Ondra Sokol: 6 dobře ubalených bodů pro Mirka Etzlera [alias Boba Marleyho, pozn.]!

🎤 Já jsem si dělal takový poznámky během toho, já jsem ještě nevěděl to bodování, tak jsem z toho vycházel. Tak já mám jedničku - páč z Las Vegas tady mám napsáno jenom "já mínus 600 tisíc", takže Ivana a David (píseň Viva Las Vegas) jedničku.


LOSOVÁNÍ NOVÝCH INTERPRETŮ
🎤 Anička: Já se strašně bojím!
Ondra Sokol: Bojíš se? Tak pojď, jako u zubaře. (...) Eminem! Tak ses bála oprávněně.


« Předchozí díl - Následující díl »

Zpět na: Přehled dílů / Zpět na: Seriály / Domů

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© Obrázky jsou přímo mnou focené, nebo hledané na google.cz, případně serialzone.cz. Videoukázky pocházejí ze serveru YouTube.com. ©