Tvoje tvář má známý hlas 2 - 1. díl

28. ledna 2017 v 23:38 | Annie |  Hlášky ze seriálů

Marta Jandová - Alice Cooper
Jan Cina - Madonna
Markéta Procházková - Christina Aguilera
Anna Slováčková - Taylor Swift
Miroslav Etzler - Joe Cocker
Ivana Jirešová - Rihanna
Roman Vojtek - Jiří Korn
David Gránský - Nina Simone🎤 Ondra Sokol: Do e-mailové schránky Televize Nova chodily denně stovky, někdy tisíce žádostí diváků, aby Nova tuhletu soutěž okamžitě zařadila znovu zase na obrazovky a abych to moderoval já! Z tohohle já jsem měl ohromnou radost, musím říct. A ještě větší radost jsem měl z toho, že potom nezávislý audit prokázal, že pouze něco přes třetinu těch e-mailů chodilo z mého počítače - když se potom ještě odečetly e-maily z počítače mé matky, naší rodiny a těch lidí, kteří na policii přiznali, že jsem je uplatil, zbylo ještě téměř 20 lidí, kteří si přáli, abych to moderoval já! Děkuju moc.


🎤 Ondra Sokol: Alice Cooper! Marto, jsi tam skutečně ty? Kolik je tý tvý holčičce?
Marta: Tři.
Ondra Sokol: Tři. Tak to jsi jí asi neřekla, ať se večer kouká na televizi, že tam maminka vystupuje, co?
Marta: Ne a doufám, že ji manžel k televizi nepustil.
Ondra Sokol: Jestli pustil, tak já ti potom dám číslo na dobrýho dětskýho psychologa…

🎤 Ondra Sokol: Já jsem nadšenej, protože spousta lidí tvrdí, že ta druhá řada nemůže být tak dobrá jako ta první, ale myslím, že jim teď pomau začínáte natrhávat… Jejich internetové diskuze.

🎤 Ondra Sokol (vyzývá k hodnocení Jakuba Koháka): Ty, necitlivé hovado?
Jakub Kohák: Ivo, máš něco říct.

🎤 Jakub Kohák: Celá pódiová show - tomu klaunovi jak spadly ty míčky do rytmu!


🎤 Ondra Sokol (k Aničce): Asi se to nedá už zatajit, že tvůj tatínek je Felix Slováček a maminka Dáda Patrasová. Protože Dáda v době, kdy šla Arabela - tam se jako dělili už chlapci, že ty, který byli ještě děti, tak měli rádi Arabelu a ty, který už byli vyspělejší… Tak právě už chtěli trochu svini a měli rádi Xenii. (…) Já jsem se do těch debat nezapojoval, protože můj idol byla paní Majerová, ale…

🎤 Jakub Kohák (k Aničce): Tam jak byl ten twerk, jestli jste si všimli, tak tam jsi dostala skoro zadkem do hlavy! To je můj sen, dostat zadkem do hlavy.
Iva Pazderková: Není problém, já ráda plním sny! (praští Jakuba zadkem do hlavy)
Ondra Sokol: Tak poprosím majitelku zadku, aby se vyjádřila.

🎤 Ondra Sokol: Teď nás čeká náš nejstarší soutěžící… To zní hrozně - náš nejméně mladý soutěžící…
Iva Pazderková: To zní líp.
Ondra Sokol: To zní ještě hůř. Prostě soutěžící, který sám o sobě říká, že hrozí, že tady vystoupí se skupinou Infarkt myokardu.

🎤 Ondra Sokol (k Miroslavu Etzlerovi): Mám pocit, že všichni soutěžící z předchozí řady měli konfekční velikost, zatímco tvoje figura… Tebe dostat třeba do Justina Biebera je asi jako dostat rotvajlera do plechovky od piva.

🎤 Ondra Sokol: Rihanna má takový, jsem se dočetl, zvláštní rituál, že si dá panáka na nervy, pak se převlíkne před tím vystoupením a jde se zamísit mezi ty lidi a poslouchá, co si o ní říkaj. Já teda tohle udělat, tak na žádný vystoupení už nikdy nepřijdu.

🎤 Jakub Kohák (o Rihanně): My jí říkáme Říhaná, u nás v klubu.

🎤 Ondra Sokol: Čeká nás teď předposlední vystoupení - to bude mít český herec, zpěvák, tanečník, který se vyučil jako soustružník, jsem zjistil, takže je velmi zručný na manuální práci, má sklony ke kutilství a zjistili jsme v téhle soutěži, že je mimořádně, ale mimořádně pilný. On přišel třeba na ty choreografické zkoušky a už tu choreografii uměl, ještě dřív než tanečníci. Než přišel k Lindě Finkové, tak si dal sám doma několik korepeticí sám sobě a ačkoliv to, co jsem řekl, všechno sedí, soutěžícím není Viktor Hujer.

🎤 Ondra Sokol: Davídku, kamaráde, čeká tě ten výtažíček. David Gránský bude Nina Simone!

🎤 Ondra Sokol: Nina Simone byla známá tím, že když ji nějaký divák štval, vytáhla na něj revolver. V tom případě přehodím tenhle horký brambor v turbanu rovnou porotě.

« První řada - Následující díl »

Zpět na: Přehled dílů / Zpět na: Seriály / Domů

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© Obrázky jsou přímo mnou focené, nebo hledané na google.cz, případně serialzone.cz. Videoukázky pocházejí ze serveru YouTube.com. ©