Tvoje tvář má známý hlas - finálový díl

5. listopadu 2016 v 20:20 | Annie |  Hlášky ze seriálů

Finálový desátý díl přinese mnoho speciálních vystoupení a odhalí nám skutečného vítěze celé soutěže!🎤 Ondra Sokol: Vítěze určí porota, kterou… vám nepředstavím, protože tady není dneska. Porota je teď v zákulisí, protože dostala za úkol taky si představit jedno hudební číslo dneska. Porotci dnes vystoupí jako dívčí skupina, jejíž název bych do češtiny přeložil jako Kořeněná děvčata.

🎤 Ondra Sokol: Naposledy živě v této sérii vítám naši úžasnou porotu. Janek Ledecký! Ahoj, Janku. Jitka Čvačarová! Ahoj, Jitko. Potom vítám to dvoumetrové motovidlo, Jakub Kohák!
Jakub Kohák: Buďte zdrávi, lidé!
Ondra Sokol: Jakube, teda musím říct, že to, co jsi předvedl v tomto vystoupení, jsem snad ještě neviděl. To bylo vystoupení 4 Spice Girls a potom tam pronikl - asi z vedlejšího bytu - nějakej mongolskej člověk v teplákách.
Jakub Kohák: Příroda a matka kultura to tak chtěly.

🎤 Ondra Sokol: Můžeme přejít k prvnímu vystoupení. O to se postará hollywoodský herec a tanečník, vlastně pilot, který si postavil dům vedle ranveje. Teda vedle vlastní ranveje, na které stojí jeho vlastní tryskáč. Což je docela praktická věc, když třeba ráno zaspíte, potřebujete děti rychle hodit do školy - a ještě pokud jsou ty děti třeba obézní, tak můžete učitelům vyhrožovat, že když jim nedaj hezké známky, tak těma dětma tu školu vybombardujete.

🎤 (Rozbor písně Greased Lightning)
Ondra Sokol: Já myslím, že to jsou nějaký jinotaje. Pochromovaná tyč, přerušované vstřikování, koncová světla, 30 palců - mně to je úplně jasný. Je to o vztahu zase.

🎤 Aňa Geislerová: Já jako nezávidím lidem žádný věci, žádný materiální… Vůbec, to jde mimo mě. Ale já závidím lidem talenty a já musím říct, že vám hrozně závidím všechny ty talenty, který jenom tady na tom jednom vystoupení jsem viděla. To se prostě těžko snáší.

🎤 (Ondra rozdává finalistům dárky.)
Ondra Sokol: Ty jsi měla celou dobu pocit, že si třeba všímám víc Aničky Fialový než tebe. Já jsem tím pádem napsal dlouhou báseň o tobě, jmenuje se to "Holišová je plyšová". A já jsem tam nechal všechny lidi ze štábu, kteří chtěli, aby tam doplnili své básně. A musím říct - třeba osvětlovači napsali krásnou, tu můžu přečíst rovnou celou. "Nechci starou, já chci novou, Holišovou." Je to tvoje.

🎤 Ondra Sokol: Teď nás čeká další vystoupení. O to se postará legendární britský zpěvák, který prý dokonce odmítl rytířský řád britské královny. Když mu ho nabídli, tak jim zavolal a řekl, že děkuje, ale že už nepotřebuje, protože se mu ho den předtím podařilo koupit na eBayi.

🎤 David Kraus: O mně vždycky lidi říkali - už na těch základních školách - že jsem zvláštní, divnej a jinej, takže já jsem pak poslouchal i takový zvláštní, jiný umělce, protože mně to lichotilo. Já jsem si říkal - nejsem sám zvláštní, nejsem sám jinej. A vybral jsem si takovýho ministra divnosti, což je pro mě David Bowie.

🎤 Ondra Sokol: Já ti předám cenu za tvoje fungování. Jsou to prosím tě tovje zuby z Rammsteinů. Tvoje svítící zuby, které si můžeš vzít domů - protože ti vypadly na Rammsteinech, dávám ti k tomu vteřinové lepidlo. To si můžeš aplikovat, když to přiděláš tím vteřinovým lepidlem, tak je to praktický - můžeš si třeba v noci číst a svítit si, nebo když třeba budeš v noci hledat klíč do zámku, tak si posvítíš… A je to výborný i na čistotu, protože když to zapneš a napiješ se, tak si nemusíš čistit zuby, protože ti to vymlátí zubní kaz na 3 měsíce dopředu.

🎤 Jakub Kohák (o Ivaně jako Yvonne Přenosilové): To je diblíček!

🎤 Ondra Sokol: Yvonne Přenosilová, když utekla z komunistického Československa, tak říká, že pracovala jako pozemní letuška. Já jsem režíroval jedno představení, ve kterém Yvonne hraje - ty v něm shodou okolností hraješ taky - takže víme, že Yvonne je noblesní a charismatická paní. Takže jsem to s ní nikdy neřešil, ale ten termín pozemní letuška mi leží pořád v hlavě. Já mám prostě pocit, že pozemní letuška je letuška, která prošvihla odlet toho svého letadla. Stojí v tý hale a říká: "Naše letadlo má 2 východy tady, 2 na křídlech, ale je to támhle…" (ukazuje nahoru)

🎤 Ondra Sokol: Pro tebe jsem řekl, ať vyrobí fotografii, kterou bys mohla nosit v kabelce, a tam je napsáno: "Honzíku, jsem to opravdu já, tvoje Ivanka" a můžeš přijít jakkoliv domů. Taková občanka zarámovaná. Bohužel došlo k takovému šumu informací… Je to na trochu větší kabelku, než jsem čekal. (velká zarámovaná fotografie) Já ti ji ušiju asi.

🎤 (Píseň I Will Survive - "Přežiju")
Ondra Sokol: Teď by bylo blbý jako zemřít ve finále.

🎤 Jitka Čvančarová (k Ivě): Postavu máš fenomenální, to jsme se přesvědčili už tady u Pink.
Jakub Kohák: Až jsem si upink!
Jitka Čvančarová: Ivuško, ty jsi bohyňa!
Iva: Já jsem spíš trošku blbá.

🎤 Ondra Sokol: Super! Tak máme u obrazovek další šťastnou českou zpěvačku, o které Adam Mišík ani nevěděl, že existuje!

🎤 Petr R.: Jsem rád, že jsem Adama poznal i z jiný stránky. Maká, vopravdu maká. Mně se teda líbí i to - protože mezi náma je velkej věkovej rozdíl - že akceptoval i mě. Že jsme si vyšli vstříc.
Adam: Musíme ctít legendy…
Ondra Sokol: Ty brďo!
Petr R.: To není zadarmo, on ví, že dostane pětikilo. (smích) Dostane kapesný ode mě.source: Youtube.com


🎤 Jakub Kohák: Petře, vy máte něco, co je podobné talentu.

🎤 Ondra Sokol: Petr Rychlý mi při svém prvním vystoupení dal takového plyšového ptáka - ptáka Sokoláka. Já bych ti to chtěl vrátit. Musím říct, že na rozdíl od Petra, který dělal Dana Nekonečného a on nastříkal toho plyšového ptáka takovou žlutou barvou, která se pravděpodobně používá na kontejnery s jaderným odpadem, takže v mé šatně tady bydlí jenom ten pták, protože tak smrdí, že tam nemůžu vůbec já ani páchnout. Takže trávím čas tady úplně v rohu toho ateliéru, na metru čtverečním, kterej nezabrali osvětlovači a zvukaři… Toto je pták Rychlák pro tebe a chtěl bych říct, že já jsem ti vděčný, že jsi mě vyhnal sem, protože já jsem daleko víc času strávil s vámi a jsem za to vděčný!


🎤(Ondra s Jitkou předvedli klip Láska je láska.)
Ondra Sokol: Tak, o některých číslech se říká, že to byl takový zlatý hřeb, tohle byl spíš takový zlatý hřib. Atomový myslím. Pokusíme se na něj všichni - teda zejména já - hodně rychle zapomenout…
Jitka Čvančarová: Jako že jsme nic neviděli!
Ondra Sokol: Že to nebylo. A připomněl bych fanouškům Lucie Bílé, že na moji hlavu už vypsala odměnu Společnost přátel Johna Travolty, takže další výhružky smrtí, to je plýtvání penězi.

🎤 Ondra Sokol: Další číslo bude duet a bude to duet z filmu, který bych česky přeložil jako Tančení v odpadcích, nebo Tanec bordelářů, nebo Když špindíry tančí. Prostě Dirty Dancing no!


🎤 David Kraus: Nechci bejt patetickej, ale musím vám něco říct. Já jsem chodil na uměleckou školu - tys tady o tom mluvil v prvním díle -, kde jsem v podstatě zažil obrovský trauma, právě co se týče porot, posuzování a těchhle věcí. Plnej mindráků jsem tam bojoval sám se sebou a pak jsem hrdě z tý školy těsně před maturitou odešel s tím, že jsem řek: "Nechci mít maturitu tady na tý škole." Vážení, maturita pro mě byla tahle ta soutěž a chtěl bych říct, že jsem poznal učitele plné vtipu, lásky a něhy a měl jsem tady nejlepší třídu! Na kterou jsem šťastnej a jsem hrdej, že jsem mohl bejt jejich součástí! Bylo to strašně těžký a strašně krásný!
Ondra Sokol: Tak, tam už se oslavuje maturita…

🎤 Ondra Sokol: Po našem bronzovém finalistovi nás čeká speciální číslo. To číslo bude mít náš choreograf Yemi A.D. Yemi je hrozně roztomilej, protože je poměrně puntičkářskej a Yemi si mě zavolal k sobě tady do šatny, aby mi řekl, co by rád, aby zaznělo před jeho vystoupením. To znamená, snad to nepopletu: Yemi, ačkoliv spolupracuje se světovými hvězdami - což je pravda, Yemi spolupracoval s Beyoncé, s Rihannou -, tak se cítí být hlavně Čechem. To je jeho vzkaz pro vás. Teď cítím tu lásku, která proudí z českých bytů. Yemi režíroval třeba turné Kanye Westa - cítím ten obdiv, který proudí z českých bytů - to turné vydělalo 25 milionů dolarů. A je po lásce od Čechů, Yemi.


🎤 Ondra Sokol: Nesplet jsem něco? Tys mi dával takovou hromadu informací, jak tě mám uvést, a já jsem si pořád pamatoval jenom, kolik jste s Kanyem vydělali prachů.
Yemi A.D.: Hele, to jsme nevydělali s Kanyem, to vydělal Kanye.
Ondra Sokol: Jo aha. Tak je to tam stejný jako u nás!

🎤 (Yemi zinscenoval vystoupení Muži v černém, kde také použil trik z filmu, aby divákům "poupravil paměť". Stejný trik použije i na moderátora Ondru.)
Ondra Sokol: Vítejte v prvním díle show Tvoje tvář má známý hlas! Jaká to bude show? Zpěvácká, uvidíte spoustu proměn!

🎤 (Vyhlášení celkového vítěze - Hanky a Ivana radostí poskakuje, objímá Hanku a točí ji ve vzduchu.)
Ondra Sokol: Musím říct, že takhle nadšenou soutěžící, která skončí na druhém místě, jsem opravdu v životě neviděl.


« Předchozí díl - Druhá řada »

Zpět na: Přehled dílů / Zpět na: Seriály / Domů

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© Obrázky jsou přímo mnou focené, nebo hledané na google.cz, případně serialzone.cz. Videoukázky pocházejí ze serveru YouTube.com. ©