Tvoje tvář má známý hlas - 9. díl

29. října 2016 v 20:20 | Annie |  Hlášky ze seriálů

Iva Pazderková - Pharrell Williams
David Kraus - Waldemar Matuška
Hana Holišová - Catherine Zeta-Jones
Petr Rychlý - Andrea Bocelli
Adam Mišík - Karel Gott
Anna Fialová - Sia
Petr Vondráček - Lenny Kravitz
Ivana Chýlková - Věra Bílá

🎤 Ondra Sokol: Mně se včera zdálo, že jsem nastoupil u nás v domě do výtahu, teď jsem zmáčknul tlačítko a vyjel jsem do nějakýho patra, tam se otevřely dveře a tam byla tahle scéna a já jsem si uvědomil, že jako nevím, v koho jsem se proměnil. (…) Byli oblečený jako Ivanka Chýlková, když tady dělala Gangnam Style, akorát na triangl hrála opice. Makak konkrétně. (…) Jestli je tady někde lékař v sále, poprosím ho potom, aby mi po skončení pořadu tenhle ten sen pokud možno vyložil.🎤 Ondra Sokol: Už vím! Proto ta opice! Je tu zpěvák kapely Monkey Business, Matěj Rupert!
Před tebou tady byla hostem Monika Absolonová - Monika byla krátce po porodu a Matěj má teď taky miminko - 18 měsíců, viď? Tak se tě zeptám na to co Moniky. Jste v pořádku, kojíte ještě?
Matěj Rupert: Ne, ale jsou prdíky krásně a hamáme.
Ondra Sokol: Hamáte? A už jsi se vrátil na svoji váhu před porodem?

🎤 (Iva Pazderková představuje Pharella Williamse.)
Ondra Sokol: To vypadá, že Yemi, tvůj choreograf jako hodně gůgluje předtím, než začne trénovat a místo toho, aby tě trénoval choreografie, tak neustále má tyhle ty znalosti. Tak já jsem taky gůgloval, tak bych tě taky možná… Pharellův otec se jmenoval Pharaon. A byl údržbář. To jsi věděla?
Iva: To jsem nevěděla. To úplně mění situaci.
Ondra Sokol: A potom ještě vím, že Pharell pracoval ve fastfoodech - pracoval ve 3, z každýho ho vyhodili, a ve čtvrtým už ho nevzali, protože si zavolali mezi sebou. A volali si mezi sebou, že přesmažuje hamburgery a krade nugety.

🎤 Ondra Sokol: Teď nás čeká český zpěvák, který se prý učil na skláře a učil se takovým způsobem, že když se rozhodl, že se bude raději profesionálně věnovat zpěvu, tak prý ten den neoslavovaly ani tak fanynky, jako spíš ti skláři.

🎤 Ondra Sokol: Ta písnička [Tereza od W. Matušky, pozn.] je krásná. Je na ní trochu vidět, že je to písnička natočená kdysi, protože dneska podle mě už ty hudební producenti jak tlačej na to, aby se to dobře prodávalo, by měli výhradu k tomu, že to je jedno konkrétní jméno. Dneska už by se tam asi zpívalo: "Ty víš kdo, jedině ty víš kdo…" nebo "osobo, pohlaví ženského…" Nebo "pohlaví jakéhokoli" - dneska nesmíme přijít o nikoho prostě.

🎤 (Hanka představuje Catherine Zetu-Jones z filmu Chicago.)
Ondra Sokol: Catherine Zeta-Jones je vdaná za o 25 let staršího Michaela Douglase, ale co je zajímavé, oni mají narozeniny v ten samý den. Protože to je myslím prozřetelný. Ona je jedna z mála žen, která nemusí připomínat manželovi svoje narozeniny, že jo. To už by mi přišlo fakt jako hrozný, kdyby ona upekla dort, donesla ho, řekla "Všechno nejlepší, Michaele", že jo a on by řek: "Děkuju ti, Catherine Zeto"-
Matěj Rupert: Za to
Ondra Sokol: Přesně a ona říká: " No a dál?" a von: "No děkuju moc" a vona: "Nezapomněl jsi na něco?" a von: "Na co?" a vona: "No na něco důležitýho…" a von říká: "Sfouknout svíčky!"
Janek Ledecký (hodnotí): Jsem rád, že víme, jak to chodí u Douglasů-Zetů-Jonesů doma na narozeninách.

🎤 Jakub Kohák: Petře, kdyby se hodnotilo top 5 vystoupení na světě… Tak tohle tam nebude, ale bude to těsně pod čarou!

🎤 Ondra Sokol: Jsme v devátém díle, náš pořad se blíží do finále! A v každém správném českém hudebním programu, když se jde do finále, tak bude zpívat kdo? No KDO?
z publika: Karel!
Ondra Sokol: Přesně! Čeká nás božské vystoupení!

🎤 (Adam Mišík bude představovat Karla Gotta - Trezor.)
Ondra Sokol: Je to pro tebe taky taková ikona? Protože za nás byli zpěváci… A pak byl Karel.

🎤 Linda Finková: Máš Goťáka rád?
Adam: Pro mě je největší výzva v tom, že on je úplně jinej typ zpěváka, než jsem já.
Linda Finková: On je dobrej no. (smích)

🎤 Matěj Rupert: Myslím, že jsi pana Karla naprosto přesně vystihnul v těch letech, právě takovou jako lehounkou jalovostí.
Jitka Čvančarová: Na tohle prostě paří v 5 ráno celý divadlo.
Adam: Doufám, Jitko, že nejseš ta vášnivá dáma, co skončí v tom trezoru?
Jitka Čvančarová: Já bych to nerozebírala...
Ondra Sokol: Já bych tady chtěl jenom Jitku drobně poupravit - ona se přeřekla. Večírky v divadlech končívají kolem čtvrt na jedenáct, v půl jedenácté a jde se domů. Je to opravdu náročné povolání a tam se moc nepaří.

🎤 Ondra Sokol: Teď nás čeká australská zpěvačka, která si i sama textuje svoje písničky a dělá to prý podle těch nejběžnějších věcí, které zrovna dělá. Takže ty písničky se jmenujou třeba Alobal, nebo když kouká na televizi, tak TV Is My Parent, nebo Lady Croissant. Kdyby žila u nás, tak by se ty písničky jmenovaly asi: Složenky, nebo Lady Gothaj, nebo Na Magistrále je zase neskutečná zácpa.

🎤 Ondra Sokol: Teď nás čeká americký zpěvák a muzikant, který když nahrává písničky, tak si i sám zpívá všechny vokály, sám hraje na všechny nástroje… Lidi se dělí na dvě skupiny - na jedny, kteří tvrdí, že je to geniální multiinstrumentalista a na druhou skupinu, kteří tvrdí, že je to nechutnej lakomec, kterej nechce platit muzikanty.

🎤 (Petr Vondráček vystupoval jako Lenny Kravitz a kolem něj svůdně tančilo několik tanečnic.)
Ondra Sokol: Já teda musím říct, že Petra obdivuju za tu odvahu, že si nechal kolem sebe tohle tančit, protože já nevím vůbec, co dělal.
Petr V.: Nic zvláštního.
Ondra Sokol: Ale bylo to krásné vystoupení.
Jitka Čvančarová: Já myslím, že tady Jakub měl Vánoce, Velikonoce a narozeniny dohromady, jo. Všechno nejlepší k narozeninám.
Jakub Kohák: Já bych chtěl poděkovat choreografovi tohoto vystoupení, protože… Narozeniny mě teprve čekají, ale dárek jsem už dostal dnes. Slečna, co tančila tady nejblíž u mě, měla - to se shodneme… I když, proměna je dokonalá. Lenny. Vopravdu jsem… Zahlíd jsem tě.
Matěj Rupert: Prosím tě, mě by zajímalo, jak dlouho trvalo, než ti maskérky přidělaly ty svaly strašný?
Petr V.: Ty svaly? To mám z gymplu ještě.
Matěj Rupert: Já jsem vždycky věděl, že seš krásnej kluk, ale neměl bys takhle chodit pořád?
Petr V.: Ty máš krásný sako, Matěji.
Ondra Sokol: Já mám taky svaly z gymplu. Doma.

🎤 (Ivana Chýlková představuje romskou zpěvačku Věru Bílou.)
Ondra Sokol: My jsme se s Ivankou předtím, než nastoupila do výtahu, bavili o tom, že ona si jakoby přeloží ten text, ale pak už jde hodně po citu, po tý melodii a tak, tak já jsem pro ty, kdo nemáte příležitost tomu rozumět, se to pokusil přeložit. Je to krátký, je to taky trošku po citu přeložený. Já umím romsky jakoby pasivně. Což se říká vždycky, když někdo umí prd. Ale zjistil jsem, že to je příběh nějakýho manželskýho páru, kterej je jako na dovolený.
"Pašo paňori" - pašák s panděrem nebo prostě plnoštíhlý muž, "čajori romani" - číhal v Rumunsku, "mela igen kama" - až pojede kamion, nebo přesněji maďarský kamion. "Joj mamo, joj mamo" - ach mami, ach mami, "de mam pani" - a už se ztratila ta manželka, vidíte.
Ivana: Ujela tím kamionem.
Ondra Sokol: Přesně, asi. A druhá sloka je ještě krutější. "Pašo paňori" - pašák s panděrem, "bešelas korkori" - běžel v korkových pantoflích, "préma užeralas" - a i ty mu sežrali.

🎤 Jitka Čvančarová: Jako čekala jsem všechno, ale tohle ne. Ivuška Pazderková říkala, že si mám vzít inkontinenční vložku-
Ivana: Prozrazovala!
Jitka Čvančarová: Až vás uvidíme, tak se počůráme. Ale měla trošku pravdu. Kuba se úplně počůral.
Ondra Sokol: Kuba si ji vzal, to mi říkal, to je dobrý.
Jakub Kohák: Já si ji beru pokaždý.

🎤 Ondra Sokol: Tak poprosím jediného romského člena poroty.
Jakub Kohák: Tak vystoupení bylo krásné - sice mi během toho zmizel mobil, ale von byl starej, takže to nevadí, já si koupim jinej.

🎤 (Adam Mišík představoval Karla Gotta.)
Jakub Kohák: A 8 bodů - Karel se určitě dívá - takže Karle, jak jinak? Jak jinak!

« Předchozí díl - Poslední díl »

Zpět na: Přehled dílů / Zpět na: Seriály / Domů

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 29. října 2016 v 20:31 | Reagovat

Tvoje tvář má známý hlas - vůbec se nedivím že je to nejsledovanější večerní pořad v televizi. Naprostím právem. Mně se to taky líbí. Jinak nádherný dess! Harryho Pottera mám rád. Jako asi většina lidí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© Obrázky jsou přímo mnou focené, nebo hledané na google.cz, případně serialzone.cz. Videoukázky pocházejí ze serveru YouTube.com. ©