Tvoje tvář má známý hlas - 7. díl

15. října 2016 v 20:20 | Annie |  Hlášky ze seriálů

Anna Fialová - Jennifer Lopez
Adam Mišík - Janek Ledecký
Ivana Chýlková - Rednex
Petr Rychlý - Elton John
Hana Holišová - Shania Twain
Iva Pazderková - Nicki Minaj
Petr Vondráček - Bryan Adams
David Kraus - Till Lindemann (Rammstein)

🎤 Ondra Sokol: Jakube, můžu se jenom zeptat - to je to, v čem Hanka Holišová dělala Michaela Jacksona, tady ta bunda?
Jakub Kohák: Ne, to je přímo od Michaela Jacksona, my jsme se kamarádili kdysi dávno…
Ondra Sokol: Vy jste se kamarádili a bohužel nám to vzalo toho špatnýho!
🎤 Ondra Sokol: Ta písnička se jmenuje Get on the Floor, to znamená, že to je něco jako "Jdi na podlahu!" To jsme možná poslouchali příští hymnu všech ukrajinských uklízeček v této republice. Já bych chtěl pozdravit paní Natašu!

🎤 Janek Ledecký: Já jsem se dočet o tom, že Jennifer má takovýho specialistu "na blejskání zadečku", tak se to jmenuje oficiálně. Prostě kterej jí jako na fotky, kde má vidět část - větší nebo menší - toho svého skvostnýho zadku, tak má na to specialistu, kterej to blejská. A teď pozor, vona ho přetáhla Kylie Minogue, a pak spolu 5 let nemluvily.

🎤 Ondra Sokol: Já aby se Ivanka mohla vydýchat, tak vám ještě pro ty, kteří nevládnou angličitnou, řeknu, že je to písnička o takovém lamači dívčích srdcí, který jezdí po tom americkém jihu od jedné vesnice ke druhé, zanechává za sebou jenom jedno zlomené dívčí srdce za druhým a jede zase dál. Jeho přezdívka je Cotton Eye Joe, což v angličtině zní hezky - když to přeložíte do češtiny, tak to zní jako Honza Bavlněné oko. Upřímně mně to přijde spíš jako přezdívka pro Jana Žižku.

🎤 Janek Ledecký (k Ivaně): Teď jsi tady předvedla, že zpíváš chlapa, ženskou, teď už přijde jenom dvojhlasně, že budeš zpívat duet.

🎤 Jitka Čvančarová: Jako herectví venkovskýho burana je naprosto geniální. Já úplně cítím i ten odér jako z pusy, já bych vám věřila I ty zvířátka, co máte na sobě. Ta rpoměna je opravdu extrémní.
Ondra Sokol: Ivanka je maska, ten odér budu já asi.

🎤 Ondra Sokol: Teď nás čeká legendární anglický zpěvák, který přišel na poměrně dobrou metodu, jak se zbavit svých obnošených věcí. Založil si obchod s názvem Eltonův šatník. Soutěžící, který bude tohoto zpěváka představovat říkal, že si založí podobný obchod a bude se to jmenovat Rychlý zboží.

🎤 Petr R.: Já vim jenom, že si nechal ušít nos.
Ondra Sokol: A dát si ho teda na obličej.

🎤 Ondra Sokol: Mně přijde, že Elton je dneska trošku přinasranej, není?
Petr R.: Prej bejvá. Já se snažím vždycky přiblížit těm interpretům a já jsem nenašel video, že by vyloženě komunikoval s tím publikem. On si to zpívá pro sebe a pak vždycky nějak vodejde.


🎤 Ondra Sokol: Teď přijde legendární kanadská zpěvačka, která se prý dokonce umí ohánět se sekyrou a její písničky se dostaly i mimo tuto planetu. Prý se s nimi budili kosmonauti na oběžné dráze. Což je dobře, že už máme vlastně z minulého kola za sebou Hanku Zagorovou, protože budit se třeba s "Příteli chvátej SOS" není pro kosmonauta úplně ideální.

🎤 (Hanka bude předvádět píseň Man! I Feel Like a Woman.)
Ondra Sokol: A ty ses tam ptala, jestli se můžeš kontaktovat s klukama - dovolili ti to teda, nebo ne?
Hanka: Trošku, tak okrajově se kontaktujeme.
Ondra Sokol: Dámy a pánové, Hanička Holišová se za chvíli bude cítit jako žena a bude vás kontaktovat jako Shania Twain!

🎤 Ondra Sokol (po svůdném vystoupení Hanky, kde došlo ke striptýzu): Teda Hani! Já pořád říkám, že s těma přibývajícíma kolama těch nápodob - i když dokonalejch - jsme viděli hodně a že je dobře, když má to vystoupení takovou jakoby nadhodnotu. A musim teda říct, že tohle nadhodnotu mělo, protože já si tvůj zpěv pamatuju přibližně do půlky druhé sloky a potom už mě zaujalo něco úplně jinýho. Myslím, že tvůj kabát si budu pamatovat ještě víc než Rychlýho Kabáty.

🎤 Ondra Sokol: Teď tuhle sestavu doplní ještě kontroverzní zpěvačka, která má prý tak ohromující pozadí, že ani Rihanna neodolala a v roce 2010 si na pódiu prý do něj musela plácnout. Zlé jazyky tvrdí, že se třese dodnes…

🎤 Janek Ledecký: Tady byly dekadenci úplně rozorány meze, já vůbec nevím, co se tady stalo. Vůbec nevím, co mám k tomu říct - bylo to zazpívaný no.

🎤 Jakub Kohák: Já mám rád tu pasáž, jak tam děláš ňamňaňáj a pak se rozjede těch 100 ždímaček!

🎤 Ondra Sokol: Vážení televizní diváci, za chvíli budou z jeviště lítat buď tóny, nebo šípy, Petr Vondráček bude Bryan Adams, nebo Robin Hood!

🎤 Jiří Vejdělek (radí Davidovi, aby se energicky bil do nohy):Tam si dej nějakej chránič a vopravdu to dělej vo tu nohu, protože když to budeš dělat vedle, tak by to nebezpečně vypadalo jako hodně divoká puberta.

🎤 Ondra Sokol: Oni říkaj, že ostatní kapely hrajou, Rammsteini hoří.
David: Ano, je to tak a zapalujou fanoušky dokonce.Jako je to samozřejmě nacvičený.
Ondra Sokol: Je to samozřejmě legrace. Jenom tak trošičku, do 1. stupně popálení.

🎤 (David předvádí protagonistu Rammsteinů se svítícími zuby.)
Ondra Sokol: Jako že třeba Petr Rychlý, když dělá Honzu Nedvěda, že je kvůli tomu schopen sníst i Frantu Nedvěda, to už jsem si zvyknul! Ale že ty kvůli tomu sežereš stolní lampu?!

🎤 (Adam dnes předvádí Janka Ledeckého.)
Janek Ledecký: Já musím říct, že s osmičkou jsem si opravdu jako hodně lámal hlavu a trošku jsem spoléhal na solidárnost poroty - to jsem se přepočítal. Musím říct, že za to úplně novátorský a nenapodobitelný ztvárnění - úplně objektivně, jak jinak - Adame!

🎤 Bára Poláková: Jenom bych chtěla říct, že jsem se snažila to dělat I třeba taky podle dispozic, že když někdo neumí anglicky a naučí se to kvůli tomu, nebo někdo zpívá líp a někdo hůř…
Ondra Sokol: Jakoby že vítěz bude největší debil jsi chtěla říct?

🎤 (David byl porotou vyhodnocen jako nejlepší a i od každého kolegy dostal 5 bodů navíc.)
Ondra Sokol: Davide, chtěl bych říct, že je to napínavé, komu teď dáš svých 5 bodů… (…) Vedl David Kraus, pak se přičetly nějaké body a kdopak asi vyhrál…LOSOVÁNÍ
(Petr Rychlý bude Hana Hegerová.)
Petr R.: Já se vám omlouvám, paní Hegerová!


« Předchozí díl - Následující díl »

Zpět na: Přehled dílů / Zpět na: Seriály / Domů

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Joina Joina | Web | 20. října 2016 v 14:05 | Reagovat

Tohle vypadá dobře :)
První serii jsem sledovala, teď už moc nemám čas nebo spím.
Zrovna tento díl byl super :)

2 Annie Annie | Web | 23. října 2016 v 20:31 | Reagovat

[1]: Doufám, že myslíš tohle skladiště zapadlých žertíků?! :D :-D V tom případě moc děkuji. :)

Taky mám 1. sérii jako srdeční a každá další už bude jen nadstavba. :-D
Myslím, že skoro nikdo není spokojený s posunem na neděli. Já zrovna v neděli odpoledne měním stanoviště a přesouvám se z domu na kolej, takže taky nestíhám sledovat. Uložto - pssst! O:) :-D
I mně se moc líbil tento díl, stejně tak jako první, druhý, třetí... Dobře, asi se mi líbily skoro všechny stejně. :-D  :D  :-P  :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© Obrázky jsou přímo mnou focené, nebo hledané na google.cz, případně serialzone.cz. Videoukázky pocházejí ze serveru YouTube.com. ©