Tvoje tvář má známý hlas - 6. díl

8. října 2016 v 20:20 | Ančísek |  Hlášky ze seriálů

Hana Holišová - MC Hammer
Petr Rychlý - Josef Vojtek
Ivana Chýlková - Fergie
David Kraus - John Lennon
Petr Vondráček - Boy George
Adam Mišík - Lou Bega
Iva Pazderková - Pink
Anna Fialová - Whitney Houston

🎭 Ondra Sokol: My začínáme dnešním dílem 2. polovinu soutěže a já jsem se probudil s výrazným pocitem, že už jsem si na to zvyknul a že mi to půjde. Za tři vteřiny potom jsem si ukopnul palec, přepůlil jsem kočku dveřma, dostal jsem pokutu cestou sem na Barrandov a tady jsem v cateringu upadnul do velké nádoby čerstvě vymačkaného freshe. Doufám, že jsem si všechno vybral už v tuhletu chvíli.🎭 Ondra Sokol: Muž, kterého si díky naší soutěži pletou s Mickem Jaggerem - Janek Ledecký! Dáma, kterou si pletou s Marilyn Monroe - Jitka Čvančarová! Muž, kterého si pletou se skládkou vyhořelého jaderného odpadu - Jakub Kohák! Každý týden máme samozřejmě i speciálního hosta, dneska je to žena, kterou si pletou s Monikou Absolonovou - Monika Absolonová!


🎭 Ondra Sokol (k Monice Absolonové): Ty máš samozřejmě můj veliký obdiv, protože spolupracuješ s výbornými režiséry v divadle.
Monika Absolonová: Fantastickými. S Ondřejem Sokolem třeba naposledy. A moc mě bavil.

🎭 Ondra Sokol: První soutěžící vystoupí v roli amerického rapera, který proto, aby zněl opravdu tvrdě, si změnil své jméno - dostal takovou raperskou přezdívku, která v originále zní hodně tvrdě - v češtině už mi to tak raperský nepřijde, protože to zní MC Kladívko.

🎭 Ondra Sokol: Vážení diváci, pokud teď máte před sebou ovladač, nesahejte na něj! U Can't Touch This, z Hanky Holišové bude MC Hammer!

🎭 Janek Ledecký: Já jsem byl hrozně zvědavej, jak to v rámci tý konstituce, protože MC Hammer je docela hovado, tak jsem byl zvědavej, jak to s tímhle útlým...

🎭 (Petr Rychlý hraje v Ordinaci gynekologa a nyní představuje Pepu Vojtka s Kabáty.)
Janek Ledecký: Já myslím, že pod Pepou se teďka vážně třese židle už. Mě by jenom zajímalo, jak se to podařilo takový léta - nejenom před veřejností, ale i přede mnou třeba - utajit, že prostě normálně umíš zpívat. Kde se to vzalo v tom nenápadným gynekologovi?
Ondra Sokol: Někde to musel vyhrabat, že jo?

🎭 Ondra Sokol: My tady u nás na VIP pohovce už máme amerického rapera, českého rockera. Teď se k nim přidá zpěvačka, která prý ráda spí v boxerkách a jako odměnu za vyléčení z drogové závislosti si nechala prý propíchnout uši. Asi jí doma zbyly nějaký jehly.

🎭 Ondra Sokol: Myslím, že název tý písničky, jako že "Malá párty ještě nikoho nezabila" - jako že větší párty už zabíjí pár lidí, ale malá párty… Takže je důležitý udržet tu párty malou, aby člověk přežil.

🎭 Ondra Sokol: Musím říct, že já prostě asi navštěvuju nějaký špatný večírky. Na večírku, kde jsem já, vždycky ke konci nám všem dojdou prachy, kdežto na takovejchhle večírcích v amerických filmech ty prachy jenom přibejvaj a na konci se ty lidi broděj těma penězma. Něco je špatně, ne?

🎭 Ondra Sokol: Teď přijde britský zpěvák původem z Liverpoolu, který když vystupoval před královskou rodinou, prý řekl, že "Vy na těch levnějších místech teď můžete tleskat do rytmu a vy v těch bohatých lóžích můžete třeba chřestit svými klenoty." (John Lennon)

🎭 (John Lennon s sebou všude neustále vodil svou ženu Yoko Ono.)
Jakub Kohák: Ty svíčky! Koho to tady nedojalo, je opravdový škarohlíd a hnidopich. Snad jedině, jestli můžu vytknout jednu věc, ta Yoko na tom piáně nebyla úplně Ono.
Ondra Sokol: Tady si můžete všimnout, že my zachováváme historickou přesnost a Yoko Ono se od Johna už nehne!

🎭 Ondra Sokol: Přijde zpěvák, který prý pracoval takový ten jako plnič těch igelitových tašek v obchodním domě a neustále mu někam mizely ty tašky, a museli ho potom vyhodit, protože zjistili, že si je nosí domů a šije si z nich dlouhou róbu. Čeká nás skutečně něco velice zvláštního.


🎭 Ondra Sokol: Musím říct, že vypadáš jako když to někdo, kdo hraje v televizi vodníka, naboural autem do hračkářství.
Petr V. (jako Boy George): Je tam toho víc; jsou tam Velikonoce, je tam Marfuška, hastrman, výborně.

🎭 Ondra Sokol: Za chvíli se vraťte, protože to bude hodně barevné. Jedna z barev bude dokonce i Pink.

🎭 Jiří Vejdělek (o Lou Begovi): Trošku mi to evokuje lehce sňatkovýho podvodníka.

🎭 Janek Ledecký (o Mambo No. 5): Tahle písnička je vlastně Holky z naší školky anglicky a v dospělý verzi.

🎭 Ondra Sokol: Za chvíli přijde zpěvačka, která prý je kamarádkou Christiny Aquilery a jednou na její narozeniny přišla úplně nahá, oblečená jenom v bodypaintu (pomalovaná). Další narozeniny, který jsem prošvihnul.

🎭 Ondra Sokol: Iva Pazderková v 6. týdnu naší soutěže.
Iva: Já jsem se lekla, že v 6. týdnu!

🎭 (Iva Pazderková jako Pink na začátku poletovala vzduchem.)
Monika Absolonová: Ivčo, byla jsi úplně dechberoucí. Jako když jsi nastoupila, tak jsem si říkala fajn, Pink. Ale to, co jsi tady předvedla, jak jsi tady lítala! Já jsem zezačátku měla o tebe úplně strach, což mě vzápětí úplně přešlo, protože jsem fascinovaně koukala - tys vypadala, jako že takhle lítáš denně.

🎭 Ondra Sokol (na Ivu s tanečníkem Danem): Můžeš si ho vzít s sebou na pohovku, Lennon tam má Yoko Ono! Dneska už si s sebou můžou vodit partnery!

🎭 Janek Ledecký: Já už nechci vopakovat strašně, strašně těžký, těžký, jo, ale je to tak.
Jakub Kohák: Teď jsi to zopakoval.
Janek Ledecký: Teď jsem to řek no.
Jakub Kohák: To nejde, ty to zopakuješ, no. Já se na to vykašlu, ty jo!

🎭 Petr V. (jako Boy George, který tápe mezi mužem a ženou): Já dám 5 bodů MC Hammerovi, protože jsme na něčem dohodlý potom.
Ondra Sokol: Prosím vás, já bych jenom chtěl uklidnit televizní diváky, že nejde o žádnou domluvu s hlasama, šlo čistě jenom o sex.

🎭 Ondra Sokol: Problém Ivy ve stresových situacích není ani v tom, že je pomalá, jako že začíná být zase zpátky z Moravy.


LOSOVÁNÍ
(Adam Mišík bude příště Janek Ledecký.)
Janek Ledecký: Já musím požádat příští týden o suspendování, protože já nemůžu tady tomu bejt přítomnej.
Jakub Kohák: To bude 8 bodů, myslím.

Ondra Kohák: Přežiješ tu písničku! Neboj se, přijeď, některý ty písničky se daj přežít určitě!
« Předchozí díl - Následující díl »

Zpět na: Přehled dílů / Zpět na: Seriály / Domů

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© Obrázky jsou přímo mnou focené, nebo hledané na google.cz, případně serialzone.cz. Videoukázky pocházejí ze serveru YouTube.com. ©