Tvoje tvář má známý hlas - 5. díl

1. října 2016 v 20:20 | Ančísek |  Hlášky ze seriálů

Petr Rychlý - Village People
Ivana Chýlková - Conchita Wurst
David Kraus - Ricky Martin
Hana Holišová - Hana Zagorová
Adam Mišík - Prince
Anna Fialová - Cyndi Lauper
Petr Vondráček - James Brown
Iva Pazderková - Kurt Cobain

Ondra Sokol: Je tu muž, který je snem každé ženy - Janek Ledecký! Žena, která je snem každého muže - Jitka Čvančarová! A Noční můra z Elm Street - Jakub Kohák!Ondra Sokol: Lukáš Pavlásek. Já jsem, Lukáši, teda musím říct, velkej fanda té tvé životní role, jenom někdy si samozřejmě nejsem úplně jistý, co z toho je umělecký výkon nebo jestli je tam skutečně nějaká duševní choroba…

Ondra Sokol: Petr bojuje s angličtinou a já jsem mu až pozdě prozradil, že já jsem tuto píseň přetextoval do češtiny. Protože moji kamarádi nevěřili, že je to homosexuální hymna, že se tam vo ničem moc nezpívá, tak já bych vám jenom ocitoval kousek toho refrénu, těm, kteří neumíte anglicky.
"YMCA, je to fakt prča bydlet v YMCA. Tady muž najde vše pro uspokojení, jsou tu chlapci věčně připravení." Druhá část sloky: "YMCA, je to fakt prča bydlet v YMCA. Proběhneš si sprchou, spapáš večeři svou a pak můžeš řádit s partou."

Ondra Sokol: Lukáši, jenom já bych tě chtěl upozornit, jako ty si myslíš, že když je černej (Petr Rychlý jako jeden člen Village People), že si k němu můžeš všechno dovolit, ale on se umeje.

Jiří Vejdělek: Vy jako žena máte hrát muže, ale on hraje ženu. Kromě toho samozřejmě, že se nestih voholit, poněvadž asi vstával v 8:05 a v 8:30 už musel bejt na place.

Linda Finková: Měla jste už někdy fousy nalepený?
Ivana: Já myslela, že mi chcete říct, abych si je nechala narůst!

Ondra Sokol: Většinou se přeje, ať to má koule, tak teď ti přeju, ať to má fousy. Ivanka Chýlková bude Conchita Wurst!

Ondra Sokol: Totiž jak jsme řešili v prvním díle, jak jsi přijela domů k Honzovi, von otevřel a tam stála potetovaná Amy Winehouse. Já myslím, že se to každej díl trochu zhoršuje. Já jsem si představil další díl, klep klep, otevře a tam Korejec (PSY), že jo. Potom klep klep, otevře a tam marťan celej v alobalu (Cher) a dneska tohle (Conchita Wurst). Nevím, co by mohlo bejt horší - jedině možná tohle, kdyby si to za ruku vedlo Lukáše Pavláska.

Ondra Sokol: VIP pohovka se nám začíná plnit poměrně bizarním obsahem - já jsem zvědavý, jak to bude vypadat za chvíli, až si tam dosedne například Hanka Zagorová.

Ondra Sokol (k Davidovi): Tak já jsem tě chtěl chválit za tvůj taneční výkon, a ona to byla křeč vlastně jenom.

Jakub Kohák: Já si vzpomínám, když Ricky Martin začal být slavný, jak jsme celý náš badmintonový tým chtěli být jako on, tak jsme šli - no vlastně jenom já - k holiči s jeho fotkou, že bych chtěl taky takhle vypadat. Voni: "Vy? S těma šesti vlasama? Na shledanou."

Hanka: Není nic těžšího!
Ondra Sokol: Než Hanka Zagorová? No to zas bych netvrdil, určitě je někdo daleko těžší než Hanka Zagorová.
Hanka: Myslím samozřejmě než český interpret.
Ondra Sokol: Jo takhle, já myslel, že se bavíš o váze, promiň.

(K písni Mimořádná linka Praha-Tokio)Janek Ledecký: Já bych k tomu textu jenom podotknul, že - kouzlo toho textu spočívá v tom, že v tý době, kdy to Hanička zpívala, tak my jsme mohli letět maximálně do Bulharska, takže to byla taková píseň vo tom, jak se letí do Tokia, to bylo úplný jako sci-fi. A já jsem potom slyšel Kubu Wehrenberga s Alešem Hámou, jak to upravili a ještě tomu dodali další vrstvu a bylo to, že "V koutě dítě blinká, ok", což je v rámci toho letu úplně samozřejmý.

Jakub Kohák: Na úvod se sluší říct tu pravdu, že ta píseň je mimořádně pitomá. (…)
Od začátku ten Haniččin úsměv! Může padat mrakodrap, mor, všichni umíraj, zeměkoule se řítí do kopru, ale Hanička? (zazubí se)
Ondra: Lukáši?
Jakub Kohák: Moment! Já nekončím! Jsem teprve v polovině!
Jitka: Už seš moc dlouhej, stačí.
Jakub Kohák: Dlouhej jsem, díky, baby.

Lukáš Pavlásek: Já musím říct, Ondro, jak tam stojíš vedle Haničky, tak vypadáš úplně jak Štefan Margita.

Ondra Sokol: Za chvíli přijde zpěvák (Prince), o kterém se říká, že když se jde dát ostříhat, tak si pronajme celé kadeřnictví, nechá ho zatemnit a teprve potom tam vejde a oni ho v té tmě mohou ostříhat. To dokazuje, že se může dít jenom v Americe, protože kdyby to udělal u nás, tak už první koncert zpívá bez voka a bez ucha.

Ondra Sokol: Minulej tejden dostal Adam docela málo hlasů a já jsem šel na nákup a normálně přede mě vyběhlo nějaký děvče a řeklo mi: "Todle to teda Adamovi dělat nebudete!"

Lukáš Pavlásek: Já teď nejsem schopnej nějak objektivně hodnotit, protože já jsem většinu času se díval na tu kytaristku a zejména na tu tanečnici.
Janek Ledecký: To je Vendy, ta kytaristka.
Lukáš Pavlásek: Vendy! Tak Vendy to má za 8. Ale i na tebe jsem se občas podíval. Ale musím říct, žes nebyl tak úplně Prince ještě, zatím seš takový princátko.

Ondra Sokol: Ty ta maska je výborná, ale já se pořád nemůžu zbavit dojmu, že Waldemarovi Matuškovi bouchla doma karma.

(Cyndi Lauper)
Anička: Prostě frackovitej spratek.
Jiří Vejdělek: Ta by udělala maškarní podle mě i na pohřbu, kdyby tam přišla takhle oblečená a udělala by tam z toho trošku karneval.

Ondra Sokol: Holky si chtěj užít srandu, tak se pomlátěj židlema. To je supr!

Ondra Sokol: Tak za malou chvíli přijde americký zpěvák, zakladatel funku, kmotr soulu, který prý od 6 let žil se svojí tetou, která prodávala načerno pálenou whisky a vedla nevěstinec. Z mého pohledu ideální dětství.

Petr V.: Dneska dělám toho Jamese Browna, že jo, kterej furt cuká hlavou - skoro jako ta Tina Turner, o který se tady hovořilo. A já jsem si bloknul krk, já nemůžu doleva. Já budu cukat hlavou jenom doprava a nemůžu doleva prostě.
Ondra Sokol: Budeš takovej pravotočivej Brown.

Ondra Sokol: Nás teď čeká poslední číslo večera, o to se postará americký zpěvák, který - jak jsme dnes už řešili - také koketoval s drogami, ten se téměř i ukoketoval, pak začal bohužel koketovat i se střelnými zbraněmi, až bylo vykoketováno.


(Iva v podobě Kurta Cobaina rozbila kytaru.)
Janek Ledecký: Ale co ta kytara, co řekneš tomu chlapci, vod kterýho sis ji půjčila?
Iva: Eh, promiň?


LOSOVÁNÍ
🎤Ondra Sokol: Hanka Zagorová bude MC Hammer.

🎤 Petr R. (příště bude Pepa Vojtek): Chlap. Čeština. Vlasy. Miluju!

« Předchozí díl - Následující díl »

Zpět na: Přehled dílů / Zpět na: Seriály / Domů

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© Obrázky jsou přímo mnou focené, nebo hledané na google.cz, případně serialzone.cz. Videoukázky pocházejí ze serveru YouTube.com. ©