Tvoje tvář má známý hlas - 3. díl

17. září 2016 v 20:20 | Ančísek |  Hlášky ze seriálů


Petr Rychlý - Antonio Banderas
Iva Pazderková - Toni Braxton
David Kraus - Tom Jones
Hana Holišová - Katy Perry
Petr Vondráček - Miro Žbirka
Anna Fialová - Christina Aguilera
Adam Mišík - Miley Cyrus
Ivana Chýlková - PSY


🎤 Ondra Sokol: Výrobce profesionálních lyžařek, Janek Ledecký! [otec Ester Ledecké, pozn.]

🎤 Ondra Sokol: Dnešní show zahájí úžasný horkokrevný španělský herec, majitel katalánské krve, idol žen a dívek, z jehož chlapáckých rolí já osobně mám nejradši kocoura ze Shreka.🎤 Ondra Sokol: Dámy a pánové, za malou chvíli se ze skromného tichošlápka Petra Rychlého stane temperamentní Antonio Banderas!

🎤 Jitka Čvančarová: Prosím tě, ty vlasy nos, ty už nesundávej! Von vypadá o 15 let mladší. Ty jsi chodící testosteron.

🎤 Ondra Sokol: Naší další světové zpěvačce, která teď vystoupí, se stala taková věc, že kdysi tankovala na pumpě v Americe někde a zpívala si u toho, přistoupil k ní známý hudební producent a řekl jí, že jí rovnou nabízí smlouvu na nahrávání. Herečce, která bude představovat tuto zpěvačku, se stalo něco podobného, protože v Brně taky tankovala a taky si u toho zpívala, přistoupil k ní známý český producent a řekl jí, že až dodělá tohle auto, aby mu natankovala plnou nádrž naturalu.

🎤 Jakub Kohák: Ono to vypadá, že tyhle ty pomalý čísla, že tam stačí jenom pšouknout trošku dýmu, choreografie tam žádná není, tam se jenom stojí, ale o to těžší je tam dodat to jářmo, jak říkáme my filozofové.

🎤 Ondra Sokol: David Kraus. Ty máš Toma Jonese teďka a zvláštní je, že spousta lidí, nebo třeba Yemi [choreograf soutěžících, pozn.] si myslí, že je to černoch. Je to Velšan. (…) Hele, jeho táta byl horník. Možná je to tak, že ho doprovázel na koncerty a jak byl z práce, tak si všichni mysleli, že fotr je černoch.

🎤 David: Já jsem si tam vymyslel takovej jako mini příběh. Právě to štípání do bradavky, protože on tam udělá "au!" jako takhle zvuk vysokej jedinej, takže jsme říkali, tak to musí vykviknout na něco. Takže nejdřív jsme říkali facka, kopanec, ale normálně je to celý o sexbombě, tak prostě mu zakroutíš dědkovi bradavkou, že jo.
Ondra Sokol: Ano a větou "zakroutíš dědkovi bradavkou" se myslím tady teď spolu rozloučíme. Podíváme se na dědka v originále.

🎤 Ondra Sokol: My jsme řešili to, že Tom Jones se na večírcích předvádí tím, že zazpívá a praskne skleničku. Jestli v domácnostech při tomhle tvým vystoupení nepraskaly skleničky, tak já už nevím. Protože já neměl skelničku, ale mně prdla normálně guma u spoďárů, jak jsi zpíval. Možná jsme taky odhalili to, proč po něm fanynky házely ty spoďáry. Protože jestli dal nějakej ostrej tón a celýmu sálu prdly gumy, tak možná, že to házely ze vzteku a vůbec ne jako poctu. "Podívej se, co jsi udělal!"

🎤 Ondra Sokol: Tak poprosím kata Koháka, aby pokračoval.

🎤 (Petr Rychlý při nácviku vystoupení omylem zranil tanečnici loktem.)
Ondra Sokol: To vypadá, že máš docela ostrý lokty, ne? Nebo naopak se ti do toho nechce, do toho mlácení?
Hanka: Podle toho videa? No nechce! Já se bojím, co když mu pak ublížím?
Ondra Sokol: Já ti poradím, hele. Jdi za Petrem Rychlým, zeptej se ho, jak se to dělá, protože Petr přesně ví, co s loktama.
Hanka: Aha, citlivej kluk.
Ondra Sokol: Přesně. Holka neholka, prd to tam.

🎤 Ondra Sokol: Hele, Katy Perry má kočičku - ty máš taky kočku? Nemáš? Že mě totiž napadlo - protože Katy Perry má kočku, která se jmenuje Kitty Purry, což je takovej vtip, jako že vrnivé koťátko - mě napadlo, že kdyby sis pořídila kočku a ona třeba škrábala gauč, tak když ty seš Hanka Holišová, že by ona mohla bejt Trhanka Molišová.

🎤 Jiří Vejdělek: Já si překládám ty anglický a španělský, to jo, ale slovenština mě nenapadla. Žádná náročná choreografie - vono taky v tom saku z osmdesátejch se asi nemoh pohnout, tam musí jenom sedět u toho piána, tam mu nic jinýho nezbejvá.

🎤 Ondra Sokol: Musím teda, Petře, říct, že díky tvému vystoupení an mě skutečně dýchly staré časy. Myslím, že hlavně díky tomu saku, jelikož jsem se těch starých časů teď nadýchal trochu víc, tak doufám, že nejsem alergickej na azbest, nebo drcené krůtí pařáty, nebo z čeho se to dělalo.

🎤 Ondra Sokol: Našeho dalšího soutěžícího teď čeká mladá, velmi úspěšná zpěvačka, kterou na internetu lidé vyhledávají než třeba Lady Gaga, nebo Boha, představte si. Což je docela ironie osudu, protože ji vyhodili z katolické školy za to, že ukradla učiteli skútr - nebo jak se říká ve Vatikánu - motorový krucifix.

🎤 Yemi A. D.: V každým momentě si představ, jak by to udělala Adama Mišíková.

🎤 Adam: Já si myslím, až tohle uvidí babička, tak si bude myslet, že nejsem její.

🎤 Ondra Sokol: A co budeš mít na sobě teda?
Adam: No moc toho nebude vlastně. Takový botičky, kalhotečky a podprsenečku a tím to končí.
Ondra Sokol (zbystří): Podprsenečku budeš mít?
Adam: No ona naštěstí nemá moc velký prsa, takže se mi s tím bude dobře pohybovat.
Ondra Sokol: Ale ona na tý kouli byla jako úplně bez…
Adam: Já vím, ale zatím jakoby produkce neměla tolik peněz na tu plastickou operaci, takže ty umělý prsa mi nestihli udělat.
Ondra Sokol: A když se přesuneme odsud jakoby níž… Tak jak se ti na tom rajtuje?
Adam: Naštěstí mám takovou tlustou vrstvu těch kalhotek, aby nevykouklo něco navíc, co jako nebylo plánovaný…


🎤 (Adam si jako Miley Cyrus sedl během vystoupení Jankovi na klín.)
Janek Ledecký: Já voceňuju tu intervenci tady v průběhu toho vystoupení, mě to dojalo, beru si to k srdci a v rámci hodnocení to budu muset zúročit.
Adam: Já jsem na tebe myslel, protože v minulým díle se ti úplně nedostalo, že jo, smetánku slíznul Jakub Kohák, takže mně tě bylo líto.
Janek Ledecký: Je to velký plus.

🎤 Ondra Sokol: Hele a víte, že je to Miley - podle čeho je to jméno? Protože ona se smála jako malá - tak to je podle smiley, akorát vynechali to první písmeno. Její otec byl zpěvák a takhle to udělal. To máš štěstí, že tvůj otec zpěvák tohle neudělal, protože by ses teďka jmenoval Echtal Mišík.

🎤 Ondra Sokol: Teď nás čeká světoznámý zpěvák, který pochází z Jižní Koreje, má obrovský megahit a proslavil se tím, že v tom hitu napodobuje prý jízdu na koni - což jsem se dozvěděl až teď. Já jsem měl vždycky pocit, že napodobuje někoho, koho dávají do vězení, nebo někoho, kdo jezdí na kole jako idiot, nebo někoho, kdo spěchá a žehlí si dvěma
žehličkama.

🎤 Ondra Sokol: Psy, ona je to totiž zkratka z psycho jako psychouš.
Ivana: Aha! Tak teď už tomu klipu rozumím.

🎤 Linda Finková: Tak to je výhoda, že na tohle se nemusíte rozezpívávat a dobrý, že textu bude rozumět jenom někdo z nějaký tržnice, jinak vůbec nikdo.

🎤 Jiří Vejdělek: Tak to mi silně připomíná mýho tatínka na maturitním večírku mojí sestry.
Ivana: Tak já vlastně budu tančit pana Vejdělka, ne Psy.

🎤 Ondra Sokol: Ivana Chýlková budou Psy!

🎤 Ondra Sokol: Já myslím, že můžu prozradit, že po prvním díle se ten večírek trochu protáhnul a Ivanku dovezli domů a Honza se strašně zděsil, protože měla to tetování po Amy Winehouse. Já si nedokážu představit, kdyby se to dneska protáhlo a tebe domů dovezli takhle, co by Honza říkal…

🎤 Jakub Kohák: To byla čvančaráda teda - Jitko, promiň. Já když jsem tuhle hovězinu zaslechl v rozhlase kdysi, tak jsem si říkal, to je strašná blbost, a ono to ovládlo svět. Tady ten chlap, jak tam skáče jako připrcatělej ratlík, tak ty jsi do toho dostala dokonce eleganci.
Jitka Čvančarová: Je to teda velkej bizárd, Ivanka jako malej Korejec. Já mám pocit, že se mi dostanete i do snů.
Janek Ledecký (zděšeně): Seš tam, Ivano?
Ondra Sokol: Já musím říct, že je tam, protože Korejec už pomalu chce domů. [odlupuje se maska, pozn.]

🎤 Václav Kopta: Dalas tomu neuvěřitelnej cimmermanovskej nádech, kterej by dobyl obě znepřátelená území i zbytek světa, si myslím.

🎤 Janek Ledecký: Dvojku dávám Péťovi Rychlýmu, přestože tady úplně rozoral meze toho, kdo je tady sex symbol a kdo není. Prostě ode dneška úplně jinak. (…) Sedmičkou doufám, že si trochu urovnám fanklub Adama Mišíka - přišlo mi hodně výhružnejch vzkazů, ale většinou byly na takovým dopisním papíře, jak jsou tam předtištěný takový ty kočičky a kytičky, takže jsem si to nebral tak úplně osobně.

🎤 Ondra Sokol: Tak, je to poměrně napínavé. Vede v tuhle tu chvíli Adam se 30 body, Anička 28 na druhém místě, 25 - stále se drží v závěsu pilný korejský člověk - ti se prostě nepustí, to víme…

🎤 (Několik soutěžících věnuje 5 bodů Ivaně Chýlkové za Gangnam Style.)
Ondra Sokol: Tak se nám body začínají hrnout do Koreje!

🎤 Petr V.: Já svých 5 bodů dám Nicole Kidman neboli Adamu Mišíkovi.

🎤 (Zbylí soutěžící věnují 5 bodů Adamu Mišíkovi za Wrecking Ball.)
Jakub Kohák: Spusťte kouli! Spusťte kouli! (5x) Kouli dolů!
Ondra Sokol: Spusťte kouli a pokud možno Kohákovi na hlavu!


LOSOVÁNÍ
(Ivana Chýlková se z Psye promění v Cher.)
Ondra: To si, Ivanko, můžeš na tom obličeji nechat a utáhne se to jenom malinko. A bude to hotový.


« Předchozí díl - Následující díl »

Zpět na: Přehled dílů / Zpět na: Seriály / Domů

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 V kuchyni V kuchyni | Web | 21. září 2016 v 0:18 | Reagovat

U toho Adama jsem se moc nasmála :D

2 Annie Annie | Web | 28. září 2016 v 20:52 | Reagovat

[1]: Ten byl bezkonkurenční! :-D  :-D  :D

3 Richardbrign Richardbrign | E-mail | Web | 13. listopadu 2017 v 1:30 | Reagovat

Doctors have many challenges to face as they are perennially surrounded by patients, diseases, hospital duties and over-extended or odd shift timings. Universally, doctor is considered to be a noble profession and respectable one at that, but a doctor also has to work under immense pressures, emotional strains and other physical challenges.

A regular physician like most of us at some point face will have to deal with personal situations such as important family affairs, family holidays, sickness or pregnancy that may force them to abandon medical duties. At the same time, a hospital or a healthcare facility is also constantly faced with emergency situations that demand all hands on deck round-the-clock. Therefore, every hospital, clinic or nursing home is compelled to hire locum tenens or substitute doctor in order to keep the staffing under control at all times.

In fact, locum doctors are the most valuable asset for the medical community because they provide quality medical care and act as a helping-hand in emergency situations when the medical facilities need them the most.

Unlike regular or permanent doctors, locum doctor jobs are also ideal career options for medical interns and graduates because they offer a wide array of medical exposure in varied medical specialties, work cultures and healthcare systems. Locum jobs are challenging and flexible, thus an increasing number of medical professionals have benefitted from these jobs, so whether one is looking for a family physicians position or in a hospital or in a clinic, locum jobs for doctors are available at all levels and in different healthcare systems.

In addition, being a locum doctor gives a medical professional the control over their working hours, location of work and choice of area of specialisation. Technically, locum positions are not restricted to general physicians but they are also extended to other fields of medical specialisations such as cardiology, neurology and many more.

Travelling can be an integral part of locum jobs, and these distinctive features are a boon for many dedicated medical professionals who are eager to expand their medical careers with loads of multi-cultural medical experiences. The fact that locum agencies in the UK recruit tens of thousands of locums from across the globe in various NHS hospitals, private clinics, nursing homes and other public hospitals speaks volume of the popularity of locum jobs.

Locating or getting a locum tenens job is a simple task as long as you are registered with one of the many reputable locum agencies. These agencies act as the middle man between locum tenens and medical facilities, and they also look after all the details pertaining to travel for locum tenens, accommodation and the nature of locum work.

Thus, maintaining a healthy locum doctor-agency relationship benefits both the parties, and it also increases the probability of getting recommendable employment opportunities and businesses or vice-versa.

4 PhilipgaX PhilipgaX | E-mail | Web | 28. listopadu 2017 v 17:07 | Reagovat

ome people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

<a href=https://www.cialissansordonnancefr24.com/qu'est-ce-que-le-medicament-cialis/>https://www.cialissansordonnancefr24.com/qu'est-ce-que-le-medicament-cialis/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


© Obrázky jsou přímo mnou focené, nebo hledané na google.cz, případně serialzone.cz. Videoukázky pocházejí ze serveru YouTube.com. ©